Про компанію | Stankor

Про компанію

ІСТОРІЯ

Stankor – офіційний представник компанії ALUTECH в Україні, лідер ринку з виробництва гаражних воріт та ролетних систем.

Компанія була заснована у 2017 р. і ось уже протягом 3 років ми пропонуємо клієнтам продукцію, яка відповідає європейським стандартам якості. Звернувшись у нашу компанію ви отримаєте: професійну консультацію, оперативний та точний прорахунок вартості, виїзд спеціаліста технічного відділу на об’єкт для замірів, оперативне виготовлення без жодних затримок, встановлення лише сертифікованими монтажниками та сервісне обслуговування (гарантійне – постгарантійне).

ШОУ-РУМ

Шоу-рум компанії «Станкор+» є одним із найбільших майданчиків продукції «АЛЮТЕХ» у Західній Україні. Обладнання встановлене у шоу-румі відповідає усім вимогам найвибагливішого покупця: широка лінійка гаражних воріт, усі типи ролетних систем, серія в’їзних воріт та різноманітна автоматика для цих напрямків. Головною ціллю такого шоу-руму було дати можливість нашим клієнтам у любий зручний для них час приходити в комфортний, затишний та сучасний виставковий центр, де вони наглядно можуть побачити усі конструкції у роботі та бути у тренді всіх новинок на ринку.

КЛІЄНТИ

Ми встановили продукцію у: «Forum Lviv», «Spartak», «Avalon», «Victoria Gardens», «Vodafone», «King Cross», «Золотий Вік», ЖК «Парус», ЖК «Глобус», ЖК «Лінкольн», «Ломбард Партнер», М7 Девелопмент, БК «ЕксКомБуд», «Рукавичка», «Meest», «Spar» і це далеко не весь список клієнтів які оцінили високий рівень співпраці з нами.

 

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ, ДИЛЕРІВ ТА ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ

 

 

Нам довіряють