ЧОМУ ВОРОТА PRESTIGE - ЦЕ ВОРОТА ПРЕМІУМ КЛАСУ? | Stankor

ЧОМУ ВОРОТА PRESTIGE – ЦЕ ВОРОТА ПРЕМІУМ КЛАСУ?

Опубліковано: 19.08.2020 в 17:37

Наші клієнти завжди цікавляться в чому є ключові відмінності між гаражними воротами Alutech серії Trend та Prestige. Хочемо навести Вам декілька технічних характеристик, які підтверджують що ворота серії Prestige – це як Tesla серед авто 🙂

Отже, розпочнемо

  1.  Товщина напрявляючих в серії Trend – 1,2 мм, в серії Prestige – 1,5 мм. Тобто сам метал є товстіший (хоча серія Trend обладнана посилюючими кутниками для направляючих)
  2. В воротах Trend ущільнювач по контуру воріт (з EPDM матеріалу, який посилює герметичність воріт) – однопелюстковий, в Prestige – двохпелюстковий. Тобто ворота максимально утримують тепло в гаражі, та унеможливлюють присутність перетягів.
  3. Товщина панелі в воротах Trend – 40 мм (так як і у всіх виробників в Україні). В воротах Prestige – 45 мм. Лише Alutech виготовляє ворота з сендвіч панелі 45 мм. По теплопровідності 45 мм панелі – це як стіна з цегли товщиною 60 см.
  4. Фурнітура (це ролики, петлі, якими з’єднюються панелі, та кронштейни) в серії Trend – з оцинкованої сталі, так як і у всіх інших виробників, та лише у воротах серії Prestige фурнітура з нержавіючої сталі!
  5. Ролики у кронштейнах (по яких їздять ворота) одинарні, у ворота серії Prestige – здвоєні, що забезпечує плавність ходу, більший ресурс роботи та безшумну роботу.
Магазин готових рішень по напрямку гаражних воріт в якому представлені варіанти, як воріт серії Trendб так і серії Prestige – ПЕРЕЙТИ