НАЙЦІКАВІШЕ ПРО ГРУПУ КОМПАНІЙ «АЛЮТЕХ» | Stankor

НАЙЦІКАВІШЕ ПРО ГРУПУ КОМПАНІЙ «АЛЮТЕХ»

Опубліковано: 14.11.2020 в 23:28

«АЛЮТЕХ» – один з найбільших виробників гаражних воріт, ролетних систем та автоматики у світі.

Група компаній «АЛЮТЕХ» об’єднує 6 виробничих підприємств і понад 25 збутових компаній у Чехії, Росії, Білорусії, Україні, Німеччині, Австрії.

Усі підприємства Групи компаній оснащені високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виробляти продукцію, що відповідає всім європейським стандартам якості. Система менеджменту якості на всіх підприємствах сертифікована на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001 у системі TUV CERT.

Наявність власних виробничих комплексів усередині холдингу дозволяє фахівцям Групи компаній «АЛЮТЕХ» контролювати якість продукції на всіх етапах виробничого процесу: від закупівлі сировинних матеріалів до випуску готової продукції та її пакування. Висока якість продукції ALUTECH підтверджена відповідними сертифікатами та протоколами випробувань акредитованих міжнародних компаній і провідних науково-дослідних центрів (Німеччина, Швейцарія, Чехія, Росія, Болгарія).

Продукція ALUTECH постачається до країн Східної та Західної Європи, таких як Чехія, Німеччина, Англія, Голландія, Бельгія, Франція та інші, а також до країн Азії, Африки та Північної Америки. Системи ALUTECH установлені на мільйонах об’єктах у 65 країнах світу.

Stankor – oфіційний представник компанії “АЛЮТЕХ” (Alutech) в Україні, лідер ринку з виробництва гаражних воріт та ролетних систем. Шоу-рум компанії є найбільшим майданчиком продукції «АЛЮТЕХ» у Західній Україні.

Якщо Вас зацікавили такі товари як гаражні ворота та ролетні системи, Ви можете відвідати наш інтернет-магазин ТУТ.