ПРО СТІЙКІСТЬ ЛАКОФАРБОВОГО ПОКРИТТЯ РОЛЕТ | Stankor

ПРО СТІЙКІСТЬ ЛАКОФАРБОВОГО ПОКРИТТЯ РОЛЕТ

Опубліковано: 29.06.2020 в 23:30

Оцінка матеріалів на стійкість до УФ-випромінювання здійснюється за стандартом EN 10169 . Для класифікації покриттів використовується показник RUV * – категорія стійкості до ультрафіолетового випромінювання.

Лакофарбове покриття ролетних профілів і захисних коробів «АЛЮТЕХ» випробувано в акредитованій лабораторії компанії BASF. Результати випробувань зафіксовані в протоколі випробувань BASF . Присвоєний клас атмосферостойкости RUV3 свідчить про високу стійкість покриття до УФ-випромінювання

Результати випробування ЛФП ролет «АЛЮТЕХ» (клас RUV3) можна порівняти з випробуванням ролети природнім сонячним світлом у Флориді протягом 2 років . Випробувальна майданчик у Флориді характеризується високою інтенсивністю сонячного світла, високим річним рівнем УФ-випромінювання, високими температурами протягом усього року, рясними дощами і дуже високою вологістю. Для українського клімату це приблизно 5-6 років. За цей період покриття ролет практично не змінюється. Вибираючи ролети «АЛЮТЕХ», ви вибираєте безпеку, надійність і привабливий зовнішній вигляд на довгі роки.

STANKOR – офіційний представник Alutech Group в Україні.
Опрацюємо Ваш запит щодо консультації чи прорахунку вартості до 10 хв

Львів, вул. Хлібна, 4а
+38 (067) 3275188