ПРОЕКТ ДЛЯ ЛОГІСТИЧНОГО ЦЕНТРУ MEEST | Stankor

ПРОЕКТ ДЛЯ ЛОГІСТИЧНОГО ЦЕНТРУ MEEST

Опубліковано: 29.06.2020 в 23:18

Торговий дім «Meest express»

міжнародний поштово-логістичний оператор з доставки усіх типів відправлень в будь-яку точку України та за кордон відповідно до міжнародних стандартів.

Сфера послуг якого включає не лише комерційні перевезення, а також  і митно-брокерські послуги.

Логістичний центр Meest express у Львові є найбільшим логістичним центром даної компанії на теренах Західної України, оснащенй найсучаснішим обладнанням для оформлення та транзиту товару,облаштований інфраструктурою для під’їзду транспорту любого габариту Площа складає 10 000 м. кв, з них 2000 м.кв.  – адміністративний корпус, 8 000 м.кв. – складські приміщення.

Замовник в межах консультацій із технічними спеціалістами компанії Stankor зупинив  свій вибір на продукції TM Alutech, оскільки вона відповідає його вимогам  щодо безпеки, тепло збереження та якості і є сертифікованою згідно стандарту ISO 9001:2015.

 

Згідно погодженого проекту на  об’єкті  було встановлено:

  1. Секційні ворота Alutech PRO plus (Коефіцієнт опору теплопередачі яких складає – 1 м² ° C / Вт) . Встановлено 14 од.
  2. Усі ворота укомплектовані системи автоматизації Alutech TARGO, які гарантують комфортну та безпечну експлуатацію секційних воріт.
  3. Герметизатори отворів Alutech DSF, які гарантують відсутність тепловтрат при завантажуванні/розвантажуванні складських приміщень. Встановлено 14 од.
  4. Перевантажувальні платформи Alutech SL, які гарантують безпечну, комфортну та безперебійну роботу складу.
  5. Гумові бампери Alutech, які унеможливлюють пошкодження фасадної частини складу при під’їзді вантажного транспорту до складу. Встановлено 28 од.

Період реалізації проекту 29 днів, з моменту погодження проекту до його здачі.