НАЙБІЛЬШИЙ ШОУ-РУМ ТМ ALUTECH НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ | Stankor

НАЙБІЛЬШИЙ ШОУ-РУМ ТМ ALUTECH НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Опубліковано: 23.06.2020 в 01:00

Ми довго готувалися до відкриття шоу-руму і хочемо з Вами поділитися історією про те як це відбувалося, від планування до реалізації і звісно ж – про саме відкриття.

Головна ціль відкриття такого шоу-руму – це можливість для наших клієнтів у зручний час наочно побачити усі конструкції у роботі та бути у тренді усіх новинок.

Для запуску цього проекту було взято в оренду абсолютно нове приміщення у новобудові. Планування та проектування відбувалось виключно під дане виставкове приміщення.У ході роботи було задіяно: 3 бригади будівельників, 1 бригада електриків, 2 бригади монтажників продукції ТМ “Alutech”, 1 бригада монтажників зовнішньої реклами, проектна організація, рекламна компанія (виготовлення вивісок, рекламної продукції і т.д.).

Обладнання, встановлене у шоу-румі, відповідає усім вимогам найвибагливішого покупця: широка лінійка гаражних воріт, усі типи ролетних систем, серія в’їзних воріт та різноманітна автоматика для цих напрямків.

На відкриття виставкового центру було запрошено усіх існуючих партнерів компанії “Станкор”, основних забудовників м. Львова, проектні організації, архітекторів та наших клієнтів. Було розіграно 39 сертифікатів на суму 49 тисяч гривень,, що є найбільшим розіграшем, на даний час, в Україні. Ну і звісно не обійшлося без фуршету.

Саме завдяки даному заходу, ми збільшили число наших корпоративних клієнтів та дали можливість тисячам людей, у перспективі, користуватись усіма перевагами продукції ТМ Alutech, яка буде встановлена на сотнях об’єктів Львівщини та не тільки!


P.S. Компанії “Станкор” у м. Мінськ було присвоєно нагороду “Кращий шоу-рум”, про що засвідчує сертифікат, який знаходиться у нашому офісі. Запрошуємо Вас у гості.

Незмінно нагадуємо, що ми опрацьовуємо 1 запит до 9 хв 59 сек.
+38 (067) 3275188

Львів, вул. Хлібна, 4а