Установка гаражних воріт своїми руками - монтаж за видами воріт | Stankor

ЯК ВСТАНОВИТИ ГАРАЖНІ ВОРОТА

Опубліковано: 07.07.2021 в 16:09

Установка гаражних воріт – це серйозна робота, що вимагає знання і практичні навички. Ось чому краще найняти фахівця для виконання цього завдання. Професійний монтажник ідеально відрегулює двері і дасть гарантію на свою роботу. При потребі майстер повернеться і внесе додаткові коригування протягом гарантійного терміну.

Можна спробувати зробити установку гаражних воріт своїми руками. Краще це робити, якщо:

 • ви маєте великий досвід роботи в схожих проектах;
 • володієте необхідними інструментами;
 • вам допоможуть у поводженні з панелями і обладнанням;
 • ви прочитали інструкції перед початком установки, а не після.

Дізнайтеся, як встановити гаражні ворота. Наведені нижче поради по установці – загальні вказівки. Їх не варто розглядати як обов’язкові і остаточні інструкції по установці воріт. Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути до і після монтажу.

Підготовчі роботи при установці гаражних воріт

Перш за все, важливо підготувати отвір. Якщо приміщення зведено з легких матеріалів, варто зміцнити гаражний отвір за допомогою металевого каркаса. Його можна купити або самостійно зробити, використовуючи підручні засоби. Якщо ж гараж зроблений з бетону або цегли, то легко обійтися і без цього каркаса.

Перевірте, чи немає в стінах прорізу тріщин. При потребі краще зняти старе облицювання, щоб вирівняти і акуратно поштукатурити стіни і стелю. Важливо, щоб робоча поверхня була максимально рівною: тоді прилягання воріт до отвору буде герметичним. Це посприяє шумоізоляції, а також захистить від попадання вітру, вологи і протягів.

Якщо ви плануєте встановити стандартну секційну конструкцію, важливо, щоб висота верхнього одвірка була від 18 см і більше. При цьому на всі боки від отвору залиште приблизно 50 вільних сантиметрів. За рахунок цього вдасться провести монтаж гаражних воріт. Важливо, щоб підлога була строго горизонтальною і рівною (внизу не залишайте просвіту).

Установка гаражних воріт.

Перш ніж приступити до монтажних робіт, максимально звільніть приміщення. Так ви зможете вільно проходити і зручно збирати конструкцію. Якщо правильно підготуватися до установки, вона повинна пройти легше і швидше.

Що ще важливо врахувати?

Перед установкою гаражних воріт своїми руками:

 • Оцініть розмір і вагу воріт, а також силу, необхідну для їх переміщення.
 • Вирішіть, як часто повинні використовуватися ворота (це може вплинути на вибір приводу і додаткових пристроїв).
 • Переконайтеся, що встановлені розсувні ворота вільно переміщаються на петлях і що відкатні ворота акуратно рухаються по своїй направляючій.
 • Перед установкою двигуна переконайтеся, що геометрія і обладнання справно працюють.
 • Враховуйте фактори навколишнього середовища, включаючи вплив вітру.
 • Оцініть близькість до руху транспорту і пішоходів, які не використовують ворота, а також тих, хто буде проходити через ворота.
 • Подивіться, як лежить земля. Наприклад, піднімається вона або опускається на шляху рухомих воріт? На що схожий дренаж? Чи можуть електричні компоненти опинитися в стоячій воді? Якщо так, то подумайте, що можна зробити, щоб забезпечити відповідний дренаж.
 • Подивіться на будь-які потенційні точки роздавлювання, зрізання, защемлення і удару, які створюють рухомі ворота.

Якщо ви вирішили встановити ворота своїми силами, у вас повинні бути відповіді на всі ці запитання. Ворота і комплекти електричних воріт дорогі і використовують сили, здатні пошкодити або нанести шкоду. Тому дуже важливо, щоб будь-яка установка автоматичних конструкцій була виконана правильно.

Установка гаражних розпашних воріт своїми руками

Для такої конструкції існує стандартна схема. Потрібно поставити по краях

Установка гаражних розпашних воріт.

отвору несучі стійки і стулки. Як перші підійдуть парканні стовпи, хоча при бажанні можна використовувати і спеціальні конструкції (з бетону, дерева або металу). Останні робляться з труб з перетином від 100 на 100 мм.

Установка гаражних розпашних воріт своїми руками можлива по-різному. Дешевше і простіше за все – забити в землю стовпи. А опори вже легко встановити самостійно. Потрібно створити отвір і вставити в нього стовпи (з глибиною просідання всередину від 1 м, адже земля буде промерзати). Після вбивання стовпів проведіть від конструкцій металеві труби в дві сторони. Закріпіть їх до паркану або до іншої будівлі.

Об’єднайте стовпи, використовуючи знімну планку. Таким же чином монтуються ворота і хвіртки в саду, які мало важать. Можна спробувати забетонувати стовпи, щоб зробити ворота більш стійкими, а кріплення – ще надійніше. Якщо ви вирішите піти цим шляхом, потрібно прорубати отвір діаметром 20 см на глибині приблизно 1,7 м. Помістіть туди опору, вирівняйте її і залийте бетоном. Також можна встановити там арматурний стакан і знову забетонувати.

Установка секційних воріт для гаража

Їх можна встановити між монтажними отворами. Дізнайтеся особливості такого методу.

Переваги:

 • Установка можлива навіть при відсутності опори з укосом (коли ваш гараж побудований прямо на стіні вашого будинку без опори на іншій стороні).
 • Конструкція збільшує загальну довжину приміщення.
 • Закриває цегляну кладку або кам’яну стіну, коли старий каркас знімається. Якщо у вас вже є дерев’яний каркас, можна спробувати встановити ворота на нього.

Установка гаражних секційних воріт.

Недоліки:

 • Буває, що зменшується доступна ширина проїзду. Для установки між ними коробки секційних воріт з кожного боку рекомендується робити припуски (в середньому – 100 мм).
 • Погана ізоляція, коли дверцята закриті. Все-таки зазвичай сталевий каркас складається тільки з одинарної оболонки.
 • Іноді висота втрачається, і вам доведеться заповнити область над панелями дверей.

Іноді монтаж відбувається між опорами, наприклад, за перемичкою. Це можливо, якщо висота не така ж, як і глибина опори. Stankor надає повний комплекс послуг «під ключ», включаючи точний вимір і установку секційних воріт. Також фахівці можуть виконати додаткові послуги (зняття та транспортування вашої старої конструкції і закриття рами).

Монтаж відкатних воріт для гаража

Процес буде простим: дотримуйтесь основних етапів установки, щоб виконати все правильно. Коротко розповімо вам про них, дотримуйтеся цих кроків в описаному порядку.

Етапи монтажу воріт:

 1. Зверніть увагу на те, як облаштований фундамент. Стандартні варіанти конструкції не потребують особливої ​​підготовки. Але для того, щоб встановити відкатну систему, знадобиться фундамент (хоча б на незначній глибині).
 2. Якщо плануєте встановити електропривід, важливо прокласти електричний кабель. Також в цьому буде потреба, якщо хочете використовувати камеру для спостереження або інші технології.
 3. Багато встановлюють полотна на роликах, які відкочують ворота. МоМонтаж гаражних відкатних воріт.жна не регулювати їх, якщо є навіс стулок.
 4. Зафіксуйте фурнітуру, яка вловлює стулки.
 5. Встановіть всі елементи системи і відрегулюйте ворота. Також перевірте, чи плавно ходять ролики і як рухається полотно в системі механізму. Краще відразу переконатися в справній роботі кожної деталі, щоб зручно використовувати готову конструкцію.

Тепер ви знаєте, як встановити ворота своїми руками. Якщо у вас немає достатньо навичок, краще все ж довірити це досвідченим майстрам. Компанія Stankor пропонує якісні гаражні ворота і готова здійснити їх монтаж. Так ви можете бути спокійними: двері будуть правильно збалансовані, герметичність і закриваючий механізм будуть оптимізовані, щоб запобігти будь-яке тертя. Звертайтеся!